Ponad pół miliona gości odwiedziło Zimowy Narodowy!

15 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jubileuszowa, piąta edycja Zimowego Narodowego przyciągnęła w tym sezonie ponad pół miliona osób. Oprócz łyżwiarstwa, hitem Zimowego Miasteczka okazał się curling.

W tym roku zaprezentowano inny układ płyt niż do tej pory. Do dyspozycji były trzy lodowiska, Górka Lodowa Actimela, dwa tory do curlingu i bumper cars.

– Po raz kolejny goście docenili atrakcje Zimowego Narodowego! Ponad pół miliona osób odwiedziło w tym sezonie Zimowe Miasteczko. Były to rodziny z dziećmi, starsi, młodsi, ale też uczniowie, którzy właśnie na lodowiskach Zimowego Narodowego mieli zorganizowane lekcje wf-u. Ponad 160 szkół z całej Polski skorzystało z naszej oferty. Przez cały sezon staraliśmy się zapewnić naszym gościom bogaty kalendarz aktywności, warsztatów i imprez, zarówno na płycie Zimowego Miasteczka jak i na skateparku. Dzięki temu każdy mógł znaleźć coś dla siebie, o czym świadczy ta imponująca frekwencja – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Na Zimowym Miasteczku zrealizowano także wiele ciekawych wydarzeń m.in. koncert Sound'n'Grace z Radiem Zet, specjalne sloty na lodowisku z muzyką latino, turniej Czerkawski Cup czy lekcję wf-u z gwiazdami, która była pomysłem fundacji Marcina Gortata MG13. 

Dużą popularnością od lat cieszą się także zajęcia dla dzieci „Zimowa Szkółka Danonka”, prowadzone przez szkołę łyżwiarską „Ice&Fun” Renaty Aleksander. Młodzież i dorośli w każdy piątek i sobotę mogli natomiast bawić się na największej imprezie na łyżwach „Disco Lodowisko z 4FUN. TV”, gdzie na uczestników czekały atrakcyjne nagrody, jak np. przejazd po torze w luksusowym lamborghini. 

W tym roku w każdą sobotę dodatkowo można było stać się prawdziwą gwiazdą telewizyjną w ramach akcji „Kręcimy z 4FUN.TV”, i pojawić się na antenie 4FUN.TV.

Zimowe Miasteczko było także wyposażone w bogatą strefę gastronomiczną. W klimatycznych domkach serwowano ciepłe jedzenie i napoje. Wielkim hitem okazała się Stacja Grzewcza, w której można było odpocząć, napić się grzańca i poczuć jak w alpejskim kurorcie Zell am See-Kaprun.

Dziękujemy, że byliście tak licznie z nami i zapraszamy na szóstą edycję już tej jesieni!