Super Taxi zawiezie Cię na stadion

16 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jedna z największych warszawskich korporacji taksówkowych Super Taxi dołączyła do grona partnerów PGE Narodowego. Oficjalne Taxi PGE Narodowego przywiezie i odbierze ze stadionu wszystkich gości nie tylko podczas targów czy konferencji, ale także w dniu największych imprez odbywających się na arenie.

Aby skorzystać z usług Super Taxi wystarczy podejść do bram numer 1 lub 11 areny, gdzie na postojach czekają taksówkarze. Zamawiać taksówkę można przez specjalną aplikację mobilną oraz dzwoniąc numer telefonu 196 22.

Super Taxi należąca do ZTP m.st. Warszawy jest korporacją wyróżnioną certyfikatem "FIRMA Z ZASADAMI" która przyznawana jest najlepszym firmom usługowym. W tym roku zdobyła również Certyfikat "PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI" nadawany firmom, które identyfikują się na rynku jako firma nowoczesna, innowacyjna, przyszłościowa, etyczna i godna zaufania. Jest najdłużej istniejącą firmą taksówkową na rynku Zrzeszenie Transportu Prywatnego m.st. Warszawy istnieje od 1925 roku, a grupa radiowa Super Taxi istnieje ćwierć wieku.