Dołącz do Chajzera w nietypowym biegu

04 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Filip Chajzer razem z marką New Balance postanowił wspomóc domy dziecka. W tym celu 8 kwietnia dziennikarz pobiegnie dookoła stadionu razem z grupą 300 osób, aby zebrać sumę 30 tys. złotych. 

Do biegu z Chajzerem każdy może się przyłączyć. Im więcej uczestników, tym lepiej – jeśli zbierze się grupa 300 osób, New Balance zakupi sprzęt o wartości 30 tys. złotych i przekaże go do wybranych domów dziecka. Można jeszcze dodatkowo pomóc w zbiórce przychodząc na bieg w ubraniach marki New Balance – za każdego zawodnika tak przygotowanego do biegu, firma zapłaci 10 zł!

Akcja jest spontaniczna i do uczestnictwa w niej nie trzeba być specjalnie przygotowanym. Obowiązuje tylko jedna zasada: nie jest ważne, ile czasu potrzebujesz na pokonanie 10 km, najważniejsze to stawić się na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego i przebiec z Filipem Chajzerem 10 okrążeń dookoła stadionu. Wydarzenie będą komentować Tomasz Zimoch i Zygmunt Chajzer. Aby dołączyć do biegu, nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy przyjść!

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można przeczytać pod adresem: https://www.facebook.com/hashtag/turbochajzernbrun.