Znamy program części konferencyjnej 7. Targów CSR

09 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

15 paneli dyskusyjnych i warsztatów o odpowiedzialnym biznesie. Takie atrakcje czekają na uczestników 7. Targów CSR. 

12 kwietnia na PGE Narodowym eksperci, przedstawiciele firm i administracji oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką społecznej odpowiedzialności wspólnie zastanowią się nad rolą współpracy w społecznie odpowiedzialnym biznesie. Ważnym elementem Targów CSR jest część konferencyjna, w ramach której zaplanowano 15 paneli dyskusyjnych i warsztatów z udziałem  m.in. Roberta Korzeniowskiego (UNICEF), Andżeliki Możdżanowskiej (Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju), Michała Szułdrzyńskiego (Rzeczpospolita) i Ester Barrajon (CSR Europe).

- Część konferencyjna to nieodłączny element Targów CSR. Dzięki niemu wydarzenie jest w jeszcze większym stopniu okazją nie tylko do pogłębiania wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i poznania trendów światowych, ale też pewnej refleksji. Szerokie grono ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i administracji podczas 7. Targów CSR podzieli się swoimi przemyśleniami o wyzwaniach społecznych i środowiskowych stojących przed biznesem - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które jest organizatorem wydarzenia. 

W różnorodnym programie 7. Targów CSR znajduje się 15 paneli dyskusyjnych i warsztatów, które równolegle będą odbywać się w sali konferencyjnej w części wystawowej (Galeria PGE Narodowego), a także w Sali Paryż A i Sali Paryż B (poziom 2, wjazd windą z części wystawowej). Oficjalnie wydarzenie otworzą Prezes Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu Dominika Bettman oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju i Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Firm Andżelika Możdżanowska. 

Targi CSR to największe w Polsce wydarzenie o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju. 

Pełny program części konferencyjnej znajdziecie na: www.odpowiedzialnybiznes.pl.