Parking na Targach Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia

12 kwietnia 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wszystkich wybierających się na wydarzenie Auto Nostalgia - Targi Pojazdów Zabytkowych, uprzejmie informujemy o możliwych utrudnieniach parkingowych pod PGE Narodowym. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Oprócz cieszących się dużym zainteresowaniem targów, na arenie odbywają się w tym czasie także inne wydarzenia, dlatego spodziewamy się dużej liczby osób wybierających się na stadion.

Do 27 kwietnia nieczynny jest parking na błoniach. Związane jest to z organizacją imprezy biegowej ORLEN Warsaw Marathon. Z powodu wyłączenia części parkingu, może być problem z zaparkowaniem samochodu pod stadionem.

Wszystkie osoby wybierające się w ten weekend na PGE Narodowy zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie stadionu znajduje się stacja metra, stacja kolejowa oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. 

Od piątku 13 kwietnia utrudnione będzie także korzystanie z promenady zewnętrznej stadionu. Wiąże się to z pracami montażowymi, które dotyczą wspomnianych wyżej targów. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ

Za utrudnienia przepraszamy.