https://pgen.pl/assets/cache/3df7677b0fabc5000e629a0bc60442de_750_319_optim.jpg

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie na Targach Murator EXPO

14 i 15 kwietnia na PGE Narodowym odbędą się 63. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jest to ostatnia edycja targów z tej branży przed wakacjami. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na targach swoje oferty przedstawią deweloperzy, pośrednicy kredytowi oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na zainteresowanych czekają aktualne oferty mieszkań oraz możliwość zasięgnięcia porady u 15 niezależnych ekspertów z dziedziny prawa, finansów, podatków oraz architektury i aranżacji wnętrz.

Organizatorzy proponują pomoc w podjęciu decyzji o zakupie własnego M. Na targach swoje inwestycje zaprezentują warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie: APM Development, Bouygues Immobilier Polska, Koneser, Marvipol, PHN Development, Port Praski oraz Radius Projekt.

Poza ekspozycją wystawców na odwiedzających czeka również rozbudowane Centrum Porad, w którym można skorzystać z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji. Zainteresowani będą mogli również przeprowadzić analizę kosztów kredytu hipotecznego lub z pomocą projektantów wnętrz zaaranżować wystrój własnego domu czy mieszkania.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.


Link skrócony: www.stdn.pl/18c70

Galeria

Co o tym sądzisz?