Zamknij

Michael Buffer w Warszawie. Gotowy na Narodową Galę Boksu

Najsłynniejszy bokserski konferansjer na świecie Michael Buffer jest już w Polsce! Amerykanin w niedzielę dotarł do Warszawy. W piątek 25 maja zapowie najciekawsze walki na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu". 

Michael Buffer pochwalił się pierwszymi zdjęciami z Warszawy w mediach społecznościowych. Legendarny konferansjer jest pod dużym wrażeniem stolicy. – Mam przepiękny widok. Uwielbiam tę klasyczną, starszą architekturę w połączeniu z nowoczesnymi budynkami. Wielka bokserska noc w piątek! – napisał na Twitterze Amerykanin.

Później pojawił się także post napisany w języku polskim, w którym legendarny konferansjer stwierdził, że Warszawa to jedno z najpiękniejszym miast w Europie. Buffer to twórca słynnego już bokserskiego zawołania "Let’s get ready to rumble". W piątek wieczorem kibice zebrani na PGE Narodowym będą mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć je na żywo. Początek wydarzenia o godz. 18.00.

Na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" zobaczymy pojedynki takich zawodników jak Mariusz Wach, Izu Ugonoh czy Artur Szpilka. Imprezę uświetnią także występy gwiazd ze świata muzyki. Mowa m.in. o Edycie Górniak. 

Bilety: kupbilet.pl/BoxingNight14