Informator: mecz towarzyski Polska-Litwa

08 czerwca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

12 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz towarzyski przed wyjazdem na mundial do Rosji. O godz. 18.00 Biało-Czerwoni zmierzą się z Litwą. Jeśli wybierasz się na to spotkanie, koniecznie zapoznaj się z informatorem kibica.

HARMONOGRAM:
  • 16:00 – otwarcie bram dla kibiców
  • 18:00 – początek spotkania Polska-Litwa
Bilety: Bilety na mecz sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem strony: bilety.laczynaspilka.pl. Bilety nie są dostępne w punktach sprzedaży, PZPN nie prowadzi także sprzedaży biletów w dniu meczu!

WEJŚCIA:

Do dyspozycji kibiców są bramy nr 2, 3, 10 oraz 11. Polecamy wybór bramy, która znajduje się najbliżej miejsca wskazanego na bilecie. 

PARKING: 

Do dyspozycji kibiców oddany jest parking zewnętrzny czynny w godzinach 7.00-24:00. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że wolne miejsca postojowe będą jeszcze dostępne. Wjazd na parking od strony ulic Sokolej, Zamoyskiego i Targowej. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie także zakupienie biletów postojowych przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu. 

Zachęcamy także do korzystania z usług komunikacji miejskiej, w pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra oraz stacja kolejowa Warszawa Stadion, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu tramwajami oraz autobusami do ronda Waszyngtona. Posiadacze biletów i zaproszeń na mecz będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów w obrębie 1 strefy biletowej ZTM Warszawa od godziny 06:00 rano w dniu meczu (12.06.2018) do godziny 01:00 w noc meczową (13.06.2018). Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Ulica Siwca wyłączona z ruchu kołowego w dniu 12.06. Wjazd na parking płatny możliwy będzie ulicami Sokolą, Targową oraz Zamoyskiego. Możliwe jest także wyłączenie z ruchu Mostu Poniatowskiego przez kilkanaście minut po zakończeniu meczu.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Wejście dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich - BRAMA NR 1. Dodatkowo tą bramą (lub każdą inną) wchodzą osoby na sektor D13, posiadające bilety EASY ACCESS (os. bez wózka inwalidzkiego, z inną niepełnosprawnością + opiekun). 

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

broń, przedmioty pirotechniczne, race, petardy, spray, farba
parasolki z ostrym zakończeniem, kaski
napoje w puszkach, butelkach szklanych, butelkach plastikowych pow. 0.5l,
alkohol, narkotyki
materiały o treściach rasistowskich, ulotki, materiały reklamowe
wuwuzele i trąbki
transparenty i flagi o wymiarach większych niż 1,5 x 2m, kije, drzewce ostro zakończone
wskaźniki laserowe
buty o metalowych zakończeniach, łańcuchy, ozdoby z kolcami oraz  inne przedmioty mogące stanowić zagrożenie
aparaty fotograficzne z wymienną optyką, kamery, laptopy, Ipady, tablety, selfie stick, plecaki 

UWAGA!

Przestrzegamy przed wnoszeniem toreb podróżnych, plecaków, walizek (większych niż 25 x 25 x 25cm) i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

PRZEDMIOTY DOZWOLONE:

lornetki – każda wielkość,
wszystkie rodzaje telefonów
aparaty kompaktowe

AUDIODESKRYPCJA

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie towarzyskiego meczu Polska-Litwa. Audiodeskrypcja jest darmowa i skierowana głównie do osób niewidomych oraz słabo widzących. Pozwala im na pełny odbiór spektakularnych wydarzeń sportowych, muzycznych i kulturalnych, które odbywają się na arenie. Komentarz na żywo może odbierać każda osoba na obiekcie, która wyposażona jest w radio lub telefon z radiem i słuchawkami. Sygnał jest dostępny na częstotliwości 91,5 FM, a nadawanie rozpoczyna się na 10 minut przed wydarzeniem.

ASYSTENT KIBICA POLSKA-LITWA: 

Polski Związek Piłki Nożnej przygotował Asystent Kibica na mecz Polska-Litwa, do pobrania w PDF.

ASYSTENT KIBICA

Co o tym sądzisz?