https://pgen.pl/assets/cache/e36475dbcd517cb30ddc0dbad54eea66_750_319_optim.jpg

Jesień w rytmach muzyki tanecznej

22 września fani muzyki disco będą się wspólnie bawić na kolejnej już edycji Roztańczonego PGE Narodowego. Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewnią największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski i z zagranicy. 

Dziesiątki tysięcy fanów na PGE Narodowym w sercu Warszawy i miliony przed telewizorami ponownie zgromadzi największa taneczna impreza w Polsce. Masa roztańczonych stóp będzie tańczyć przy najgorętszych hitach roku oraz niezapomnianych szlagierach, które porwą publiczność do zabawy. Profesjonalna infrastruktura techniczna oraz wspaniałe miejsce, jakim jest PGE Narodowy, zapewnią odbiór muzyki na najwyższym poziomie.

Roztańczony PGE Narodowy 2018 i tym razem uświetnią artyści bijący wszelkie rekordy popularności - już dziś można zapowiedzieć koncert ikony polskiej muzyki disco: Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Sławomir czyli największa gwiazda rock polo i twórca megahitu "Miłość w Zakopanem" z pewnością rozgrzeje do czerwoności publiczność zarówno na płycie, jak i przed telewizorami.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: telewizja Polsat oraz kanał telewizyjny Disco Polo Music. Otwarcie bram przed imprezą jest planowane na godzinę 17:30, a jej zakończenie na godzinę 23:00. Więcej informacji o artystach tegorocznej edycji Roztańczonego PGE Narodowego można znaleźć tutaj: www.roztanczonynarodowy.pl.

Bilety: www.ebilet.pl.

Co o tym sądzisz?