https://pgen.pl/assets/cache/2028658a3f29d17371149f986700b423_750_319_optim.jpg

Ruszyła sprzedaż biletów na Weekend za pół ceny!

Na początku października w Polsce odbędzie się już piąta edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Zaangażował się w nią także PGE Narodowy, na którym oficjalnie zainaugurowano jej start.

W Loży Platynowej zorganizowana została konferencja prasowa zapowiadająca kolejny Weekendu za pół ceny. Tym razem akcję zaplanowano w dniach od 5-7 października. Jej uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji turystycznych na terenie całej Polski w obniżonych aż o 50 procent cenach.

W akcję włączył się także PGE Narodowy, który w promocyjnych cenach udostępni wszystkie trasy wycieczkowe po arenie. Ze względu na odbywający się 6 października Stadion Młodych, na PGE Narodowym akcja będzie obowiązywać w weekend 19-21 października. Oferta jest ważna jedynie dla rezerwacji dokonanych w dniach od 20 września do 21 października. 

Dzięki akcji Weekend za pół ceny odwiedzający mają wyjątkową szansę na poznanie turystycznych atrakcji Polski w wyjątkowo niskiej cenie. Z oferty w poprzednich edycjach skorzystało już 132 tysiące turystów, a aż 90 procent przedsiębiorców potwierdza chęć wzięcia udziału w kolejnych akcjach.

Ogólnopolską akcję "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Link skrócony: www.stdn.pl/cdaee

Galeria

Co o tym sądzisz?