https://pgen.pl/assets/cache/a32dc67ec0bd7f4b96a961f048f99f5f_750_319_optim.jpg

Turniej o Puchar Narodowego Centrum Sportu podczas Ząbkowskiej KULmixTury

W dniu 5 września br. odbędzie się święto ulicy Ząbkowskiej i Brzeskiej pod nazwą "Ząbkowska KULmixTURA" - dawniej "Praskie spotkania z kulturą". Jedną z wielu atrakcji będzie Turniej o Puchar Narodowego Centrum Sportu.

Na boisku przy ulicy Brzeskiej 6A zostanie rozegrany Pierwszy Turniej Piłkarski o Puchar Narodowego Centrum Sportu. Drużyny, rekrutowane spośród uczniowskich klubów sportowych praskich szkół, będą grać w barwach narodowych krajów uczestniczących w imprezie. Turniej rozpocznie się o godzinie 12.30.

Organizatorem rozgrywek jest Narodowe Centrum Sportu we współpracy z Wydziałem Sportu i Rekreacji i Wydziałem Kultury Urzędu Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.

W turnieju zagrają dzieci z V i VI klasy szkoły podstawowej. Regulamin Turnieju Piłki Nożnej.

Dla uczestników turnieju przewidziano wyjątkową atrakcję - spotkanie z Dyrektorem Sportowym Klubu Polonii Warszawa, byłym bramkarzem reprezentacji Polski, Radosławem Majdanem.

Uroczyste ogłoszenie wyników turnieju oraz dekoracja zwycięskich drużyn odbędą się na głównej scenie imprezy o godzinie 19.30 na ul. Ząbkowskiej.

Podczas Ząbkowskiej KULmixTURY praskie ulice zamienią się w tętniące życiem wielokulturowe miasteczka, w których będzie można zapoznać się z tradycjami różnych kultur, podziwiać pokazy taneczne, rzemiosła artystyczne, spróbować przysmaków kulinarnych z całego świata czy posłuchać dźwięków tradycyjnej muzyki.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Zobacz pełny program KULmixTURY

Źródło: www.praga-pn.waw.pl


Link skrócony: www.stdn.pl/bc76e

Co o tym sądzisz?