Zamknij

Komunikat w sprawie nielegalnego obrotu biletami na Koncert dla Niepodległej

Koncert dla Niepodległej to wydarzenie związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Koncert będzie transmitowany w telewizji i radiu, wydarzenie na żywo zobaczą osoby, które pobrały bezpłatne bilety za pośrednictwem serwisu sklep.pgenarodowy.pl lub odebrały je w kasach PGE Narodowego.

Do operatora PGE Narodowego dotarły sygnały o próbach odsprzedaży bezpłatnych biletów. W związku z tym pragniemy przypomnieć, że pobrane ze e strony stadionu oraz odebrane ze sklepu bilety są imienne, a organizator ma prawo odmówić wstępu na wydarzenie osobom, których dane w dokumencie ze zdjęciem nie będą się zgadzały z danymi na bilecie (nie dotyczy to osób, które na wszystkich pobranych biletach wpisały jedno nazwisko i będą towarzyszyć tej grupie podczas wejścia na koncert).

Ponadto zgodnie z art. 25 "Regulaminu Rezerwacji Biletów na imprezę Koncert Dla Niepodległej": Zakazana jest ingerencja w treść otrzymanego biletu jak również jakiekolwiek komercyjne wykorzystanie biletu, w tym jego odsprzedaż i inne formy obrotu biletem związane z osiąganiem zysku. Organizator może odmówić wstępu na Imprezę na podstawie takiego biletu. PRZECZYTAJ CAŁY REGULAMIN

Oznacza to, że wszystkie bilety noszące ślady ingerencji w treść (np. w dane na bilecie) oraz bilety, w przypadku których stwierdzono, że zostały np. odsprzedane mogą zostać anulowane przez Organizatora wydarzenia, a ich posiadacze nie będą mogli wziąć udziału w Koncercie dla Niepodległej.