https://pgen.pl/assets/cache/3b0d2ac7c3f49e53c30ad850ff036532_750_319_optim.jpg

Wygraj koszulkę z autografami reprezentacji Polski!

Z okazji siódmych urodzin PGE Narodowego przygotowaliśmy dla Was konkurs! Główna nagroda to oryginalna koszulka reprezentacji Polski z autografami piłkarzy. 

Konkurs bezpośrednio wiąże się z siódmymi urodzinami PGE Narodowego, który nie bez powodu nazywany jest Biało-Czerwoną Twierdzą. Reprezentacja Polski ma tutaj znakomitą passę meczów bez porażki i na arenie świętowała swoje ostatnie, największe sukcesy. Mowa m.in. o awansie na mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata.

W konkursie, w którym do wygrania jest oryginalna koszulka kadry z autografami Biało-Czerwonych, wybieramy najciekawszą, fotograficzną odsłonę PGE Narodowego. Żeby wziąć udział w zabawie należy przesłać na nasz adres mailowy zdjęcie, na którym w ciekawy sposób zostanie przedstawiony PGE Narodowy oraz wypełnić i podpisać stosowne załączniki do regulaminu.

Prace fotograficzne wraz z wypełnionymi załącznikami wysyłamy do 19 lutego 2019 roku do godziny 23:59:59 na adres: konkurs@pgenarodowy.pl. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy. 

Najbardziej kreatywna praca zostanie wybrana przez jury konkursu. Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej 26 lutego. 

Regulamin i załączniki do pobrania.
Link skrócony: www.stdn.pl/2f329

Co o tym sądzisz?