Syrenka CX powraca na błonia PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dobra wiadomość dla amatorów "godziny w piekle". Cyclocross, czyli kolarstwo przełajowe ponownie pojawi się na błoniach stołecznej areny. Będą treningi, będą zawody. Dowiedzcie się, czym jest ten sport i poznajcie terminy wydarzeń. 

Kolarstwo przełajowe to sport o ogromnej dynamice, wymagający pełnej koncentracji przez całą godzinę, bo tyle też trwają zawody i treningi. Atrakcji widowisku dodaje kręta trasa wyścigu pełna naturalnych przeszkód. Nic dziwnego, że przez wielu, ten sport nazywany jest "godziną w piekle". Wydarzenie odbywa się na błoniach PGE Narodowego od strony ul. Ryszarda Siwca. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Treningi w sezonie 2019/2020:
  • 26 października,
  • 9 listopada,
  • 14 grudnia.
Zawody Syrenka CX w sezonie 2019/2020:
  • 19 października,
  • 16 listopada,
  • 21 grudnia.
Syrenka CX organizowana jest przez pasjonatów kolarstwa przełajowego. Podczas gdy dzień robi się coraz krótszy i chłodny, większość użytkowników chowa swoje rowery do piwnicy. Tymczasem amatorzy kolarstwa przełajowego wyciągają swoje, by w trudnych jesiennych i zimowych warunkach szlifować formę fizyczną i hartować ducha. Z roku na roku przybywa chętnych do testowania swoich granic. Dołącz do nich i ty. A jeśli nie wiesz, czy to zajęcie dla ciebie – przyjedź, zobacz i pokibicuj.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/391796644850872
Zgłoszenia: https://forms.gle/MtJ7n6vGNh72vtGSA
Regulamin: http://bit.ly/2nYz2Pw