Wycieczki po PGE Narodowym ponownie otwarte!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w tę sobotę (26 czerwca) ponownie wraca możliwość zwiedzania PGE Narodowego – największego stadionu w Polsce. Wycieczki po arenie będą czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 11.00 – 18.00.

Nasi goście ponownie będą mogli zobaczyć najciekawsze zakamarki areny. Obecnie czynne są dwie trasy zwiedzania obiektu: "Piłkarskie emocje" oraz "Poczuj się jak VIP".

Rezerwacje dla grup zorganizowanych przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu 22 295 95 95 lub mailowo: rezerwacje@pgenarodowy.pl w godzinach 9.00 – 16.30 od poniedziałku do piątku. Od 12 lipca 2021 roku będzie można także dokonywać rezerwacji wycieczek grupowych online w naszym sklepie: www.sklep.pgenarodowy.pl. Rezerwacje online są możliwe jedynie na zwiedzanie areny w tygodniu.

Oprócz tras "Piłkarskie Emocje" i "Poczuj się jak VIP" od poniedziałku do niedzieli możliwe jest także wejście na Punkt Widokowy czynny w godz. 11.00. – 18.00. Bilety na wycieczkę można nabyć w kasie na miejscu lub online w naszym sklepie: www.sklep.pgenarodowy.pl