Zamknij

Informator: Roztańczony PGE Narodowy

Już w najbliższą sobotę (01.10.2022) na PGE Narodowym odbędzie się kolejna edycja Roztańczonego PGE Narodowego. Przed wydarzeniem zapoznaj się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

HARMONOGRAM WYDARZENIA*
  • 17.30 – otwarcie bram PGE Narodowego
  • 19.00 – scena Disco (m.in. Akcent, Weekend, Boys, Piękni i Młodzi)
  • 21.40 – scena Rap/Pop (m.in. Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Mr. Polska)
  • 23.00 – zakończenie koncertu
*Uwaga! Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.

Wejście na stadion będzie możliwe przez cały czas trwania wydarzenia.

BILETY

Uwaga! Bilety zakupione na koncert 24 września 2022 zachowują ważność!

Jedynym dystrybutorem biletów na Roztańczony PGE Narodowy jest Ebilet.

Bilety na wydarzenie mogą być wydrukowane lub okazane w formie elektronicznej. 

Każda osoba powyżej 5 roku życia musi posiadać swój bilet.

W dniu wydarzenia, na terenie obiektu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów!

WEJŚCIA

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na Państwa biletach.

Gości z biletami VIP zapraszamy do wejścia bramą nr 5.

  
OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych PGE Narodowego, w pobliżu bramy nr 1. Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą nr 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwe za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

PARKING

Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach PGE Narodowego. Bilety parkingowe będzie można kupić przy wjeździe na parking (w miarę dostępności miejsc) lub online na: sklep.pgenarodowy.pl

Rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów online. Ceny biletów w sklepie internetowym są o 20% niższe niż te kupione na miejscu, w dniu wydarzenia.
Ceny biletów w sprzedaży internetowej:
  • Motocykl – 15 zł
  • Samochód osobowy – 25 zł
  • Bus – 50 zł
  • Autokar – 100 zł
W dniu imprezy parking na błoniach PGE Narodowego będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00. Wjazd na parking odbywac się będzie od strony ulicy Zamoyskiego oraz od ulicy Sokolej.

Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W okolicy PGE Narodowego znajdują się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl

Uwaga! Osobom posiadającym bilet na koncert nie przysługuje bezpłatny transport miejski.

WYŁĄCZENIA ULIC

W dniu 1 października ulica Siwca będzie wyłączona z ruchu kołowego w godzinach 6.00 – 00.00.

PUNKTY INFORMACYJNE

W dniu wydarzenia, punkty informacyjne zlokalizowane przy bramie nr 2 oraz nad bramą nr 1 czynne będą od godziny 17.30.

CZEGO NIE MOŻNA WNIEŚĆ NA KONCERT?

Na stadion nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów).

Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Regulamin imprezy dostępny jest na www.roztanczonynarodowy.pl