Aktywne ferie na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy jako największa arena wielofunkcyjna w Polsce jest idealnym miejscem do odwiedzin dla wszystkich dzieci i ich opiekunów. W okresie mazowieckich ferii zimowych 2023 czeka na Was wiele niespodzianek, dzięki którym czas spędzony w stolicy będzie jeszcze ciekawszy. Zobacz, jakie atrakcje przygotował dla Ciebie największy stadion w kraju i spędź aktywnie ferie w Warszawie.

  • Wycieczki z przewodnikiem
Stała atrakcja PGE Narodowego. Obowiązkowy punkt dla wszystkich mieszkańców stolicy i gości, którzy kochają piłkę nożną oraz chcą poznać prestiżowe pomieszczenia areny, z których na co dzień korzystają gwiazdy sportu, kultury i biznesu.

W ciągu 90-minutowej wycieczki trasą „Poczuj się jak VIP” przewodnik w pasjonujący sposób opowie o historii i teraźniejszości obiektu, który gościł wielkie piłkarskie sławy pokroju Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego oraz gwiazdy muzyki jak P!NK, Sting, Iron Maiden, Dawid Podsiadło czy Metallica. Trasa obejmuje m.in. loże VIP, Biznes Klub, kaplicę wielowyznaniową oraz strefę zawodniczą i szatnię reprezentacji Polski, która podczas koncertów pełni funkcję garderoby artystów. Miłośnicy piłki nożnej będą również pod wrażeniem nowej, oddanej do użytku w 2022 roku Strefy Pucharowej, gdzie oprócz pamiątek związanych z Euro 2012 można podziwiać wystawioną w centrum replikę Pucharu Polski.

PGE Narodowy, z okazji ferii zimowych, przygotował także specjalną zniżkę dla grup zorganizowanych, które pragną poznać jego tajemnice. Do 26 lutego 2023 r. bilety na wycieczkę z przewodnikiem trasą "Poczuj się jak VIP" można zakupić z 20-procentową zniżką.

Szczegółowe informacje na temat zwiedzania można znaleźć na stronie -> www.wycieczki.pgenarodowy.pl. Cennik wycieczek grupowych i indywidualnych jest dostępny TUTAJ.

  • Warsztaty i animacje dla dzieci prowadzone przez Polski Związek Żeglarski
Żeglarstwo to dyscyplina sportu i turystyki, która powstała, aby rozwijać i zaspokajać różnorodne potrzeby człowieka, m.in. poznawcze, estetyczne, emocjonalne czy kulturalne. Początki żeglarstwa sięgają przełomu XVI i XVII wieku. Pierwsze udokumentowane regaty żeglarskie odbyły się na Tamizie w 1661 roku.

Jeżeli chcesz nauczyć się różnych technik wiązania żeglarskich węzłów, spróbować swoich sił na symulatorze żeglarstwa oraz wziąć udział w warsztatach i animacjach, zapraszamy Cię do recepcji głównej PGE Narodowego w dniach 15-19 lutego w godzinach 10:00 – 14:00.

Szczegółowe informacje o Polskim Związku Żeglarskim -> https://pya.org.pl/polski-zwiazek-zeglarski

  • Warsztaty i animacje dla dzieci prowadzone przez Polski Związek Teqball
Termin: 18-19.02.2023 w godzinach 10:00-14:00

Teqball to statystycznie najszybciej rozwijający się sport na świecie. Powstał w 2014 roku na Węgrzech i od tego czasu rozprzestrzenił się w ponad 120 krajach. Polska to jeden z najdłużej grających i najbardziej utytułowanych krajów w całej hierarchii światowego teqballu. W naszym dorobku jest 6 medali mistrzostw świata – 3 srebrne i 3 brązowe.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w jednej z ulubionych gier Ronaldinho, zapraszamy Cię 18 i 19 lutego w godzinach 10:00 – 14:00, gdzie będziesz mógł trenować pod okiem profesjonalnych graczy.

Szczegółowe informacje o Polskim Związku Teqball -> http://pzteq.pl/

  • Spotkanie z siatkarzami oraz warsztaty i animacje prowadzone przez klub Projekt Warszawa
Termin: 20-22.02.2023 w godzinach 10:00-14:00

Projekt Warszawa to drużyna siatkarska grająca w PlusLidze – najwyższej w hierarchii klasie ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce. Klub jest kontynuatorem bogatych siatkarskich tradycji stołecznych drużyn, które wielokrotnie – z powodzeniem – grały o medale mistrzostw Polski. Warszawa od lat nazywana jest kuźnią polskich talentów. Swoje wielkie siatkarskie kariery rozpoczynali tu m.in. Karol Kłos, Zbigniew Bartman czy Grzegorz Łomacz. W stolicy grał i swoją zawodniczą karierę zakończył również legendarny rozgrywający Paweł Zagumny.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej popularnej dyscyplinie sportu, a także porozmawiać z trenerami i poruszać się z adeptami szkółki siatkarskiej, przyjdź do recepcji głównej PGE Narodowego w dniach 21-23 lutego w godzinach 10:00 – 14:00.

Szczegółowe informacje o Projekt Warszawa -> https://projektwarszawa.waw.pl/