*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W 10 minut najszybszy zawodnik pokonał ponad 500 stopni w czasie biegu po schodach na Stadionie Narodowym. Niedzielna impreza to kolejne zawody przygotowujące do wrześniowego 35. Maratonu Warszawskiego.

Mimo 30-stopniowego upału, prawie 150 uczestników dobiegło do mety. W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Kuba Drągowski z czasem 10:26:59. Drugie miejsce zajął Bartosz Świątkowski z wynikiem 10:27:19, a trzecie Jakub Pudełko - 10:44:02.

Wśród kobiet najszybsza była Justyna Witkowska, która na metę wbiegła z czasem 13:23:13. Na drugim stopniu podium stanęła Anna Bębenek (14:04:06), a na trzecim Monika Cherubin (14:57:03). Pełne wyniki można znaleźć na stronie www.maratonwarszawski.com

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę i ambitną walkę na trasie. Do zobaczenia 29 września 2013 roku, na 35. Maratonie Warszawskim!

Artykuły polecane

16 lutego 2015
Trwają zapisy na wolontariat przy 10. PZU Półmaratonie Warszawskim

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów wolontariatu. Od 12 lutego trwają zapisy na wolontariat podczas 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Organizatorzy czekają na chętnych.

08 stycznia 2015
OWM: Pierwsze treningi 2015 roku

Nowy rok przywitał biegaczy trenujących do ORLEN Warsaw Marathon porywistym wiatrem i zmienną pogodą. Na szczęście warunki atmosferyczne nie złamały motywacji zawodników i frekwencja dopisała po raz kolejny we wszystkich ośmiu miastach – wspólnie biegało już 500 osób!

14 kwietnia 2014
Biegiem na Narodowy

Weekend był prawdziwym świętem biegaczy! W ramach Orlen Warsaw Marathon odbyły się trzy biegi: Charytatywny Marszobieg na dystansie 4,6 km, bieg na 10 km oraz maraton. We wszystkich biegach udział wzięło łącznie 31 688 osób