Weekend ze Wspólnym Narodowym

26 września 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W najbliższy weekend w projekcie Wspólny Narodowy kolejne ciekawe wydarzenia! Podczas dwóch różnych spotkań znów oddamy głos Warszawiakom.

* W sobotę 28 września: podczas Dni Michałowa odbędą się warsztaty dla mieszkańców Pragi Północ i nie tylko.

Stowarzyszenie Ptaki Polskie przygotowało spacer ornitologiczny po parku przy ul. Kawęczyńskiej (zbiórka uczestników przy przystanku Kawęczyńska-Bazylika, start: godz. 10.45), a kolektyw Się-je w mieście warsztaty ogrodnicze (skwer u zbiegu ulic Kawęczyńskiej i Otwockiej, start: godz. 11).

Inne atrakcje podczas sobotnich Dni Michałowa to m.in. pokaz zabytkowych samochodów (od godz. 9:00 do 11:00), wyprzedaż garażowa (zgłoszenia: garazowka@gmail.com), występ Kapeli Praskiej (od godz. 10:15 do 10:45 i od 12:00 do 13:00), zwiedzanie Warszawskiego Muzeum Chleba (od godz. 10:30 do 15:00) i wiele innych. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na FB

* W niedzielę 29 września: mapowanie przestrzeni wokół Stadionu Narodowego

W godzinach 12:00-15:00 po terenie okalającym Stadion Narodowy będzie się przechadzać grupa sportowców. Będą udowadniać, że w tej przestrzeni można uprawiać footbag, bike polo, football freestyle, a nawet lacrosse. W różnych częściach Stadionu będą organizować mini pokazy swoich dyscyplin. Zachęcamy do zagadywania, podpytywania, a nawet wspólnego grania.

Natomiast przy Stadionie od strony Ronda Waszyngtona pojawi się stoisko Mapowania Przestrzeni – chcielibyśmy, by wszystkie osoby, które w tym czasie pojawią się w okolicach Stadionu mogły się wypowiedzieć. Czekamy na odpowiedzi: Jak Wam się podoba przestrzeń otaczająca Stadion Narodowy? Co w niej robicie? Co chcielibyście w niej zmienić?

Na wielkiej mapie każdy będzie mógł zaznaczyć ulubione/najgorsze miejsca, a także podzielić się z nami pomysłami na ulepszenie tej przestrzeni.
Zapraszamy!


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

14 lutego 2014
Weekend pełen miejskich sportów

Bike polo, szczudła, jojo, slackline, padel - to tylko niektóre z oryginalnych dyscyplin, które pojawią się u nas w najbliższy weekend w ramach akcji Zimowy Narodowy.

24 stycznia 2014
Już prawie 50 tys. gości odwiedziło Zimowy Narodowy!

W weekend kolejne atrakcje na Zimowym Narodowym: zapraszamy na warsztaty zośki pod okiem najlepszych polskich zośkarzy, tworzenie niesamowitych figur za pomocą dłoni i sznurka na warsztatach yo-yo, a także na pokaz bike polo.

06 grudnia 2013
Weekend pełen wydarzeń na Narodowym

Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.