Sylwester na błoniach Narodowego

16 grudnia 2013
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

„Wystrzałowy Narodowy” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku impreza sylwestrowa witająca nowy 2014 rok w Warszawie. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na błoniach Stadionu Narodowego na warszawiaków czeka cała moc atrakcji!

To będzie wyjątkowa, wystrzałowa impreza. Warszawski Sylwester 2013 po raz pierwszy odbędzie się na prawym brzegu Wisły, na błoniach Stadionu Narodowego. – Tegoroczny miejski sylwester zmienia formułę i zmienia miejsce. Dotąd zawsze zapraszaliśmy do Śródmieścia, teraz wybór Pragi wyrównuje te dysproporcje – powiedziała podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.

Podczas koncertu pod hasłem „Wystrzałowy Narodowy”, trwającego od godz. 21.00 do 1.30, wystąpią kultowe, polskie zespoły: Afromental, Big Cyc, Poparzeni Kawą Trzy i T.Love. Na scenie pojawi się także gość specjalny, gwiazda wieczoru: John Newman, podbijający rynek muzyczny między innymi swoim przebojem "Love Me Again". O północy Warszawa powita nowy rok rekordowym pokazem fajerwerków.

Jak zapowiedział stołeczny ratusz, będzie to największe show sztucznych ogni w historii organizowania miejskiego Sylwestra. – Zużyjemy 2 tony materiału pirotechnicznego, w tym 2 500 moździerzy do wystrzeliwania bomb – tak opisuje pokaz Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady.

Na błoniach Stadionu Narodowego powstać ma także specjalny namiot – „strefa ciepłego klimatu”. Uczestnicy warszawskiego Sylwestra będą w nim mogli się ogrzać, zjeść i napić się czegoś ciepłego.

Na miejskiego sylwestra mieszkańców i gości zaprasza m.st. Warszawa wraz ze współorganizatorem Stołeczną Estradą oraz partnerami Stadionem Narodowym i Radiem Zet.


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

30 grudnia 2013
Wystrzałowy Narodowy - informator

Zabawa sylwestrowa witająca nowy 2014 rok po raz pierwszy odbędzie się na prawym brzegu Wisły, na błoniach Stadionu Narodowego. Wstęp wolny!

28 marca 2014
Cirque du Soleil na błoniach Stadionu

Światowej sławy Cirque du Soleil po raz pierwszy w historii zaprezentuje przedstawienie pod magicznym i tajemniczym tytułem KOOZA w wielkim białym namiocie.

11 sierpnia 2014
Nowa pula biletów na VERVA Street Racing - Dakar na Narodowym!

Tylko kilka tygodni pozostało do VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Już 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe w czasie 3-godzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party!