https://pgen.pl/assets/cache/646076080323cdc165acf9b83779059b_750_319_optim.jpg

Sylwester na błoniach Narodowego

„Wystrzałowy Narodowy” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku impreza sylwestrowa witająca nowy 2014 rok w Warszawie. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na błoniach Stadionu Narodowego na warszawiaków czeka cała moc atrakcji!

To będzie wyjątkowa, wystrzałowa impreza. Warszawski Sylwester 2013 po raz pierwszy odbędzie się na prawym brzegu Wisły, na błoniach Stadionu Narodowego. – Tegoroczny miejski sylwester zmienia formułę i zmienia miejsce. Dotąd zawsze zapraszaliśmy do Śródmieścia, teraz wybór Pragi wyrównuje te dysproporcje – powiedziała podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy.

Podczas koncertu pod hasłem „Wystrzałowy Narodowy”, trwającego od godz. 21.00 do 1.30, wystąpią kultowe, polskie zespoły: Afromental, Big Cyc, Poparzeni Kawą Trzy i T.Love. Na scenie pojawi się także gość specjalny, gwiazda wieczoru: John Newman, podbijający rynek muzyczny między innymi swoim przebojem "Love Me Again". O północy Warszawa powita nowy rok rekordowym pokazem fajerwerków.

Jak zapowiedział stołeczny ratusz, będzie to największe show sztucznych ogni w historii organizowania miejskiego Sylwestra. – Zużyjemy 2 tony materiału pirotechnicznego, w tym 2 500 moździerzy do wystrzeliwania bomb – tak opisuje pokaz Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady.

Na błoniach Stadionu Narodowego powstać ma także specjalny namiot – „strefa ciepłego klimatu”. Uczestnicy warszawskiego Sylwestra będą w nim mogli się ogrzać, zjeść i napić się czegoś ciepłego.

Na miejskiego sylwestra mieszkańców i gości zaprasza m.st. Warszawa wraz ze współorganizatorem Stołeczną Estradą oraz partnerami Stadionem Narodowym i Radiem Zet.


Link skrócony: www.stdn.pl/f3fcc

Galeria

Zobacz także

Co o tym sądzisz?