Zamknij

Rusza KOOZA by Cirque du Soleil

W wielkim namiocie na błoniach Stadionu Narodowego startują spektakle KOOZA przygotowane przez Cirque du Soleil. Przed nami kilkadziesiąt fascynujących pokazów.

Zobacz kalendarium spektakli, które zobaczysz w wielkim, białym namiocie na błoniach Stadionu Narodowego
Światowej sławy Cirque du Soleil po raz pierwszy w historii zaprezentuje przedstawienie pod magicznym i tajemniczym tytułem KOOZA w wielkim, białym namiocie. 

Za nami premiera tego widowiskowego przedstawienia w Polsce w spektakularnej konstrukcji wielkiego, białego namiotu na błoniach Stadionu Narodowego. Kooza to elitarne widowisko, ukazujące w sposób - czasem wręcz szokujący - możliwości ludzkiego ciała poprzez spektakularne podniebne akrobacje artystów w nieziemskich, zachwycających blaskiem kostiumach. Kooza to widowisko trzymające w napięciu, pobudzające wyobraźnię magią kolorów i opowiadaną historią. 

Wybierasz się na spektakt KOOZA? W naszym sklepie możesz kupić BILET NA PARKING
Od początku 2013 roku, KOOZA podróżuje po Europie, wcześniej zachwycając ponad 4 miliony widzów w Ameryce Północnej i Japonii. Już we wrześniu 2014 roku Kooza zatrzyma się w Polsce.

Między siłą i słabością, śmiechem i zabawą, zawirowaniami i harmonią KOOZA to przede wszystkim elektryzujący, egzotyczny i magiczny świat pełen niespodzianek i dreszczu emocji, śmiałych bohaterów i pełnego zaangażowania.

Zobacz galerię zdjęć z premiery