Rowery, fitness, jedzenie, LEGO, wycieczki - szalony weekend na PGE Narodowym!

23 marca 2018
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w tę sobotę i niedzielę będzie można wybierać spośród wielu wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Znajdzie się coś dla miłośników mocnych wrażeń, fanów klocków LEGO, sportowców, a nawet smakoszy z wymagającym podniebieniem. 

Pierwszy wiosenny weekend na PGE Narodowym będzie wypełniony szeregiem atrakcji, oto co dla Was zaplanowaliśmy:
 • Konferencja Fitness PEI – 24 marca (sobota) 8.00-20.00
  Jest to największa edukacyjna konferencja fitnessu i kulturystyki w Europie. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Ulisses, a wśród innych prelegentów zobaczycie m.in.: Annę Lewandowską, Radka Słodkiewicza czy Tadeusza Sowińskiego. W trakcie konferencji będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych szkoleniach, po ukończeniu których otrzymacie aż 4 dodatkowe certyfikaty. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy – 24 marca (sobota) 9.00-18.00 i 25 marca (niedziela) 9.00-17.00
  BIKE EXPO to niesamowita gratka dla wszystkich cyklistów. Organizatorzy przedstawią najnowszy sprzęt rowerowy i akcesoria. Będzie okazja do przetestowania ponad setki różnych rowerów. Odbędzie się także premiera mobilnego i multimedialnego Muzeum 90-lecia Tour de Pologne. Nie zabraknie nawet samego Czesława Langa, z którym w specjalnej strefie EXPO porozmawiacie o interesujących Was tematach. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • Żarcie Na Kółkach: Start Sezonu – 24 marca (sobota) 12.00-20.00 i 25 marca (niedziela) 12.00-20.00
  Popularny festiwal foodtrucków, w trakcie którego można spróbować tradycyjnych i bardziej orientalnych przysmaków z całego świata. Street food to szeroka gama jedzenia, począwszy od zapiekanek, frytek i hot-dogów, zakończywszy na burrito, tapas i tortillach. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, a ucztować można prawie cały dzień. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • 13. PZU Półmaraton Warszawski – 25 marca (niedziela)
  Bieg rozpoczyna się w niedzielę 25 marca o godzinie 10.00. Jest to jeden z największych biegów na dystansie 21,097 km w tej części Europy. W wydarzeniu również biorą udział biegacze charytatywni w ramach akcji #BiegamDobrze. Na PGE Narodowym będzie zlokalizowane Biuro Zawodów, w którym otrzymacie pakiet startowy. Dodatkowo odbędą się targi Expo Sport&Fitness Wiosna 2018 z atrakcyjną ofertą sprzętu biegowego, odżywek i gadżetów biegowych. Także w tym dniu będą miały miejsce otwarte wykłady, poświęcone tematyce biegania oraz przygotowane przez miesięcznik „Bieganie”. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego – 24 marca (sobota) 10.00-20.00 i 25 marca (niedziela) 10.00-20.00
  Ta ekspozycja to uczta dla fanów zestawów klocków LEGO, nie tylko dla tych najmłodszych. Na wystawie można zobaczyć ponad 100 największych i najbardziej spektakularnych budowli z całej Europy – na ich przygotowanie zużyto aż 10 milionów klocków LEGO! Natomiast dla dzieci przygotowano specjalną strefę zabawy o powierzchni 500 mkw. Trzeba się pospieszyć, bo wystawa trwa tylko do niedzieli! Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • Ekstremalny PGE Narodowy – 24 marca (sobota) 11.00-20.00 i 25 marca (niedziela) 11.00-20.00
  Kolej tyrolska, czyli zjazd po linie skośnej, realizowany przez firmę SKY-TECH pod dachem PGE Narodowego. Na uczestników czeka aż pół kilometra lin, zawieszonych około 50 metrów nad ziemią oraz prędkość przekraczająca 60 km/h! To atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
 • Wycieczki z przewodnikiem – 24 marca (sobota) 10.00-21.00 i 25 marca (niedziela) 10.00-21.00
  Wizyta u nas to niepowtarzalna okazja do poznania wszystkich zakamarków PGE Narodowego. Na uczestników czekają ciekawe trasy zwiedzania, takie jak: „Znani i lubiani”, „Piłkarskie emocje”, „Poczuj się jak VIP” czy „Dotknij historii”. Teraz każdy będzie mógł poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu czy odwiedzając szatnie piłkarskie. Więcej można dowiedzieć się TUTAJ.
Harmonogram wszystkich wydarzeń odbywających się na PGE Narodowym zobaczysz na stronie www.pgenarodowy.pl/d663b. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu w serwisie Facebook. Witaj wiosnę razem z nami!