Urodziny dla dzieci i dorosłych

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Niezapomniana impreza urodzinowa dla Ciebie lub Twojego dziecka? Tylko na PGE Narodowym, jednej z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Polsce!

Skontakuj się z nami:

Tel.: +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30)
E-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl

URODZINY DLA DZIECI

Wyjątkowa impreza urodzinowa dla młodych fanów piłki nożnej? Nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca niż największy stadion w Polsce!

Oprócz wycieczki z przewodnikiem po najciekawszych przestrzeniach areny, goście imprezy podziwiać mogą m.in. zdjęcia solenizanta umieszczone na ogromnych, mobilnych telebimach znajdujących się nad płytą areny. Dodatkowo uczestnicy imprezy będą mieli niepowtarzalną szansę złożenia życzeń dla solenizanta przy użyciu całostadionowego nagłośnienia.

Okazją do zdmuchnięcia świeczek na urodzinowym torcie będzie poczęstunek w specjalnie przygotowanej przestrzeni stadionu z widokiem na wewnętrzną panoramę stadionu.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości związanych z aranżacją przyjęcia urodzinowego dla Twojej pociechy. 
URODZINY DLA DOROSŁYCH

Data Twoich urodzin to najlepsza okazja, by spędzić wyjątkowy dzień w niepowtarzalnej atmosferze. Loża Kryształowa z efektownym wykończeniem w kolorze czerwieni, a może bardziej stonowana i elegancka Loża Biała?

Niepowtarzalny klimat prestiżowych przestrzeni PGE Narodowego pozwoli na ich idealne dopasowanie zarówno do oczekiwań solenizanta, jak i jego gości.

Podczas Twojego wydarzenia, które odbędzie się z widokiem na zapierającą dech w piersiach wewnętrzną panoramę obiektu, zapewnimy także dedykowany catering.

O dopracowanie szczegółów, które przyczynią się do przeżycia przez Ciebie i Twoich znajomych niezapomnianej imprezy urodzinowej zadba zespół profesjonalistów największej areny wielofunkcyjnej w Polsce.