Weź udział w treningu z Czerkawskim!

18 lutego 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i zastanawiałeś się jak to jest stanąć oko w oko z prawdziwym mistrzem? Spełnij swoje marzenie i weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Były gwiazdor NHL poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

Prowadzenie krążka, slalom i strzały na bramkę – między innymi te umiejętności będzie można opanować podczas wyjątkowych zajęć na Stadionie Narodowym. Godzinny bezpłatny trening wraz z Mariuszem Czerkawskim poprowadzą byli polscy hokeiści: Andrzej Tkacz, Wojciech Tkacz oraz Dariusz Garbocz.

By poczuć się jak gwiazda NHL wystarczy wysłać na adres facebook@stadionnarodowy.org.pl zdjęcie przedstawiające siebie na łyżwach. Do rozdania mamy 20 pojedynczych wejściówek - nagrodzimy najlepsze zdjęcia. Konkurs jest przeznaczony dla osób w wieku od 10 do 18 lat. Czas na wysyłanie zgłoszeń mija w czwartek 19 lutego o godzinie 15.00. O udziale w zajęciach zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.

Początek treningu, który odbędzie się w przerwie Czerkawski Cup zaplanowano na godzinę 15.30.

O 16.00 z uczestnikami zajęć spotka się Minister Sportu. O tej samej godzinie przy lodowisku "A" Zimowego Narodowego odbędzie się briefing dla mediów z udziałem Andrzeja Biernata i Mariusza Czerkawskiego.

Czerkawski Cup na Narodowym to I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski. Turniej odbędzie się 20 lutego 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, weźmie w nim udział 8 drużyn z całej Polski.

– Granie w turnieju hokejowym na Stadionie Narodowym będzie dla tych dzieciaków niesamowitym przeżyciem na starcie w ich przygodzie ze sportem – podkreśla Mariusz Czerkawski.

Czerkawski Cup na Narodowym jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

Zobacz: regulamin konkursu

Link skrócony: www.stdn.pl/3ab83

Artykuły polecane

04 grudnia 2014
Olimpijczycy na Zimowym Narodowym

- Dla Stadionu Narodowego najważniejszą sprawą jest wielofunkcyjność dająca wiele możliwości. Trzeba wtkorzystać te pomysły, które mamy, bo możliwości jest naprawdę bardzo dużo, tylko wyobraźnia nas ogranicza - mówił mistrz olimpijski Zbigniew Bródka podczas Olimpijskiego Dnia na Narodowym.

21 sierpnia 2014
Konkurs: zrób zdjęcie z wiatrakiem!

Podczas imprezy Windsurfing na Narodowym wiatr potrzebny windsurferom będzie wytwarzany przez 34 olbrzymie wiatraki. Dzięki nim uzyskamy podmuch, którego prędkość będzie dochodziła do 70 km/h. Już teraz możesz poczuć tę moc! Weź udział w naszym konkursie i dołącz do zabawy.

07 czerwca 2014
Windsurfing na Narodowym – historia tworzy się na Waszych oczach!

Światowe gwiazdy wakeboardingu już we wrześniu w Warszawie! Spektakularne skoki i mrożące krew w żyłach grindy to największa atrakcja trzeciego dnia Windsurfingu na Narodowym. Pierwsze dwa dni to - odpowiednio - kwalifikacje i finały Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu.