/Wiadomości

28 lipca 2023
Zobacz zdjęcia z Kongresu Pożarnictwa Fire Security Expo 2023!

27 lipca na PGE Narodowym odbyła się 17. edycja Kongresu Pożarnictwa Fire Security Expo 2023. Jest to jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń w pełni poświęconych ochronie przeciwpożarowej. Na uczestników czekały liczne warsztaty, pokazy i szkolenia dotyczące pożarnictwa, w tym te związane z projektowaniem i bezpieczeństwem obiektów budowlanych. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1000 specjalistów z branży ochrony przeciwpożarowej i security.

20 lipca 2023
Depeche Mode: Memento Mori World Tour 2023 - INFORMATOR

2 sierpnia na PGE Narodowym odbędzie się koncert Depeche Mode w ramach międzynarodowej trasy Memento Mori World Tour 2023. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi, zawartymi w specjalnie przygotowanym informatorze. 

20 lipca 2023
Wykorzystaj lato w pełni i przyjdź na wycieczkę nową trasą PGE Narodowego

Poznaj PGE Narodowy wraz z historią jego poprzednika — Stadionu Dziesięciolecia! Podczas wycieczki nową trasą „Stadion wczoraj i dziś” usłyszysz nie tylko o codziennym funkcjonowaniu areny, ale także o niezwykłej historii miejsca, w którym znajduje się obecnie największy stadion w Polsce. Trasa ta łączy najważniejsze i najciekawsze wnętrza PGE Narodowego z ciekawostkami i pamiątkami po Stadionie Dziesięciolecia.