Archiwum 2019

28 lutego 2019
Phil Collins Still Not Dead Yet Live. Goście specjalni: Nile Rodgers & CHIC

Phil Collins ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie. W Polsce wystąpi już 26 czerwca w Warszawie na PGE Narodowym. Teraz fani mają jeszcze więcej powodów do radości: gośćmi specjalnymi na polskim koncercie będą Nile Rodgers & CHIC!

28 lutego 2019
Żużlowa bitwa na szybkość PZM Warsaw FIM SGP of Poland. Konkurs!

Bartosz Zmarzlik kontra Janusz Kołodziej. Dwaj polscy uczestnicy 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zmierzyli się ze sobą w żużlowej bitwie. Po pierwszym zadaniu związanym z intelektem, pora na drugie, gdzie sprawdzano ich szybkość.

26 lutego 2019
Zagraj na PGE Narodowym

24 marca na PGE Narodowym Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Łotwą. Półtora tygodnia przed pierwszym gwizdkiem 25 tirów przetransportuje na stadion w Warszawie murawę ważącą prawie 600 ton. Na hodowanej ponad 17 miesięcy trawie piłkarze będą walczyć o awans do Euro 2020, a uczestnicy akcji "Zagraj na PGE Narodowym" rozegrają własne mecze. To już ostatnia szansa na zamówienie i przeżycie niesamowitej przygody na murawie PGE Narodowego. Jeśli zgłosisz się do nas teraz, otrzymasz 15 % zniżki!

25 lutego 2019
Odbierz zniżkę na konferencję SEMAFOR

14-15 marca na PGE Narodowym odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń związanych ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce. Na hasło "PGE" możesz odebrać 10-procentową zniżkę na to wydarzenie.

25 lutego 2019
Rozstrzygnięcie konkursu z okazji 7 urodzin PGE Narodowego

Zobacz zwycięskie zdjęcie oraz dowiedz się, do kogo trafi oryginalna koszulka z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej!

24 lutego 2019
Zdjęcia z Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych

Za nami kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych. Jak zwykle było gwarno, radośnie i ciekawie. Zobacz najlepsze zdjęcia z kociej wystawy na PGE Narodowym.

22 lutego 2019
Premierowa edycja targów Franczyza Expo na PGE Narodowym

Szukasz pomysłu na biznes albo jesteś franczyzodawcą, który chce nawiązać współpracę z nowymi partnerami? Jeśli tak, to targi Franczyza Expo 2019 są dla Ciebie.

21 lutego 2019
Żużlowa bitwa PZM Warsaw FIM SGP of Poland

Bartosz Zmarzlik kontra Janusz Kołodziej. Dwaj polscy uczestnicy 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zmierzyli się ze sobą w żużlowej bitwie.

20 lutego 2019
Przyjdź na największe targi pracy i praktyk w Polsce

XI edycja targów Absolvent Talent Days już 14 marca zagości na PGE Narodowym. To znakomita okazja dla osób szukających ciekawych kierunków rozwoju kariery na zapoznanie się z jedną z najbogatszych ofert pracy w Polsce. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. 

19 lutego 2019
Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka

O szansach na występ trzech napastników w podstawowym składzie, zespole Austrii i przepisie na piłkarski sukces. M.in. na takie pytania odpowiadał Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej zorganizowanej na PGE Narodowym. Prezentujemy najciekawsze wątki.