Kolejna edycja Orange Warsaw Festival w czerwcu 2014

Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się 13 - 15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.

Weekend pełen wydarzeń na Narodowym

Mikołaj z Trójką na Stadionie to super impreza, którą 6 grudnia świętujemy ponowne otwarcie Stadionu Narodowego dla publiczności po szczycie klimatycznym COP19.

Targi Education UK 2013

Uczysz się, studiujesz i myślisz o nauce w Wielkiej Brytanii, ale nie wiesz od czego zacząć? Spotkaj się z przedstawicielami i przedstawicielkami szkół i uczelni brytyjskich na Stadionie Narodowym!

Mikołaj z Trójką - informator

Niezbędne informacje dla uczestników imprezy Mikołaj z Trójką na Narodowym, która odbędzie się 6 grudnia 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny!

Niedźwiedzki, Waglewski, Fisz, Emade, Myslovitz... Mikołaj z Trójką!

"Lista Przebojów Programu 3" na żywo, występy chórów gospel i orkiestry, konkursy z super nagrodami i akcja charytatywna SOS Wioski Dziecięce - to tylko niektóre z punktów programu niezwykłej imprezy organizowanej na Stadionie Narodowym 6 grudnia 2013 r. Wstęp wolny!

Metallica na Sonisphere Festival 2014

Metallica ogłasza koncert podczas Sonisphere Festival 2014 latem w Polsce. "Metallica by request" - zespół zaprasza fanów do tworzenia set listy na każdy koncert!

Podróżuj z nami! Zapraszamy na targi

Już 6 grudnia rozpoczynają się na Stadionie Narodowym trzydniowe Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Tegoroczne Targi PODRÓŻE urosły w siłę.

Najlepsze zdjęcia listopada!

Pierwsza edycja konkursu na Zdjęcie Miesiąca rozstrzygnięta! Zobaczcie najlepsze fotografie Stadionu Narodowego, wykonane przez naszych Internautów.

Rajd Barbórka z serwisem na Narodowym

Tegoroczny Rajd Barbórka zaskoczy nie tylko nowym harmonogramem, ale także niezwykłą lokalizacją strefy serwisowej, która zorganizowana zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. To całkowita nowość w tegorocznym rajdzie i obowiązkowy punkt w planie logistycznym każdego prawdziwego kibica!

Travis Pastrana wystąpi na Nitro Circus Live!

Już 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe show sportów ekstremalnych na świecie, czyli Nitro Circus Live. Wizyta w Polsce to ostatni przystanek śmiałków NCL podczas europejskiego tournée.